railway1

Branże

Systemy nawierzchni szynowej

Rozwój nowych technologii dla kolei, jest podyktowany poszukiwaniem nowych, efektywnych rozwiązań, które oddziałują w sposób bezpośredni na bezpieczeństwo oraz sprawność transportu kolejowego oraz korzyści społeczne i ekonomiczne. Dodatkowy bodziec stanowi wzrastająca świadomość zarządców infrastruktury oraz potwierdzenie w eksploatacji skuteczności innowacyjnych rozwiązań.

Metro-warszawskie-II-linia

Przejazdy kolejowo-drogowe

Specjalizujemy się w produkcji bezpodsypkowych konstrukcji nawierzchni szynowych na skrzyżowaniach linii kolejowych z drogami publicznymi. Dostarczane przez nas rozwiązania gwarantują bardzo wysoką wytrzymałość na obciążenia i zapobiegają deformacji nawierzchni przejazdowych oraz pozwalają znacznie obniżyć koszty eksploatacyjne w dłuższej perspektywie czasu.

Sulejowek-przejazd

Systemy dla torów podsuwnicowych

Przyjazny dla środowiska i stosunkowo niedrogi w eksploatacji tramwaj przechodzi swój renesans. Ośrodki miejskie coraz chętniej inwestują w infrastrukturę tramwajową ze względu na stosunkowo niskie koszty budowy linii tramwajowych, potrzebę usprawnienia transportu publicznego oraz chęć poprawy estetyki miasta.

Tines-IMG_0877

Oferta

Realizacje

Aktualności

Polskimi inwestorami w Kazachstanie są m.in. POLPHARMA czy TINES, który uczestniczył w budowie metra w Ałmaty:… t.co/zevbzVr5Jp

Więcej...

EXPORT
TINES realizuje kontrakty w Charkowie

Więcej...

Polskimi inwestorami w Kazachstanie są m.in. POLPHARMA (farmacja), SELENA CA (chemia budowlana), 🚇🚆🚊 TINES (infrastruktura transportu szynowego), PRONAR i METAL-FACH…

Więcej...

Aktualności
10 lat systemów TINES na kolei

Więcej...

Aktualności
TINES w przemówieniu Prezydenta Kazachstanu

Więcej...

INWESTYCJE
13 mld na rozwój sieci tramwajowych

Więcej...

AKTUALNOŚCI
Wschód wciąż nas potrzebuje. TINES i UNIBEP na Białorusi

Więcej...

O TINES CAPITAL GROUP

TINES Capital Group to międzynarodowy holding aktywny na obszarze dynamicznie rozwijających się rynków
w Europie i Azji. Podstawę działalności grupy stanowi produkcja zaawansowanych rozwiązań wykorzystywanych w budownictwie inżynieryjnym i przemysłowym oraz badania i rozwój innowacyjnych technologii wraz z ich transferem na międzynarodowe rynki. TINES Capital Group to również kompleksowa realizacja odpowiedzialnych projektów infrastrukturalnych w zakresie projektowania, nadzoru i specjalistycznego wykonawstwa.

NEWSLETTER

Bądź na bieżąco! Zapisz się już dziś!

Proszę o wysyłkę newslettera (można zrezygnować w każdej chwili).

autoresponder system powered by FreshMail

KONTAKT

TINES SA

ul. Ciepłownicza 23

31-574 Kraków

+48 12 686 00 86

railway@tinescg.com

Biura w Polsce i na świecie

Biuro w Warszawie

Rondo ONZ 1

00-124 Warszawa

+48 22 276 22 60

warszawa@tinescg.com